Click to enlarge
Back to products
FF1108-1CWLA
Clear
Compare
Add to wishlist
  ... people are viewing this right now
SKU: 2251832527356153 Categories: Fish Finder, Sport & Goods
Share:
Report Abuse
  • Description
  • Shipping
  • Reviews (0)
  • Video
  • Questions & Answers
  • More Products
  • Product Enquiry
Description
  • Power Source: DC 10V-18V
  • Language: English
  • Detecting Range: 0.6-183 Meter
  • Power Input: DC 10-18V
  • Sonar Frequency: Wireless: 125Khz
  • Sonar Coverage: 90 degrees
  • Brand Name: LUCKYLAKER
  • Origin: Mainland China
  • Sonar Coverage: 90 degrees bean angle in 125Khz
  • Depth Capability: 147feet/45m
  • Back lighting: On/ Off White LED
  • Power: 3.7 V rechargeable battery
  • Waterproof Design: level-4(spray-water-proof)
Shipping
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Video
https://video.aliexpress-media.com/play/u/ae_sg_item/2842095186/p/1/e/6/t/10301/1100136923831.mp4
Questions & Answers
Loading...
More Products
Compare
Body Color
Black 3 monkeysBlack LeftBlack RightGold LeftGold RightWhite 3 monkeysWhite LeftWhite Right
Emitting Color
No bulb
Add to wishlist
Select options
Quick view
Fishing Rod Holder Keeper Lure Bait Holder U Shaped Rod Rack For Boat Marine Fishing Rod
Fishing Rod Holder Keeper Lure Bait Holder U Shaped Rod Rack For Boat Marine Fishing Rod 1
BlackBlueRED
Ships From
China
Select options
Quick view
Vintage Literary Style Metal Round Frame Ultralight Eye Glasses Frames Eyewear Accessories
Vintage Literary Style Metal Round Frame Ultralight Eye Glasses Frames Eyewear Accessories 1
Frame Color
12345
1Ring 40cm1Ring 80CM2Rings 40-60cm
BlackgoldWhite
Emitting Color
Brightness DimmableCool white no remoteWarm white no remote
Body Color
All whiteChrome skeletonCopperSilvery
Wattage
Dia38cmDia48cmDia60cm
Cold WhiteNatural lightWarm White
TEMAR Brass Garden Pendant Lamp Copper LED Waterproof IP65 Outdoor Modern E27 220V 110V Porch Courtyard Balcony